Kondela Modern Lavica rohová ľavá

• dizajn pekny
    • nekvalitne spracovany tovar, calunenie nakrivo, cast na sedenie vyskladana s odpadovych kuskov, nie v celku, skrutky nesedeli do zavitov, viac by som ju nekupila

v obchode vyzerala pekne, ale ked sme ju skladali, videli sme vsetky tie nedostatky, amatersky urobeny nabytok! Museli sme ist do Tempo-Kondely pytat sa, ako ju zlozit, navod ubohy, obrazky nezodpovedali realite

• OK

Moderná rohová lavica MODERN L je celočalúnená jedálenská lavica, ktorá poskytuje pohodlné sedenie. Lavica je na výber v ľavom aj v pravom prevedení. Je potiahnutá cappuccino ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Nábytok je dodávaný v demonte.

1zákazník odporúča produkt

• dizajn pekny